O nás

Počátek společnosti Efektit system s.r.o. se datuje do února roku 2014. Ambicí společnosti, jak už samotný název napovídá, je poskytovat zákazníkům efektivní IT. Zaměřujeme se zejména na projekty v oblasti IT infrastruktury s návazností na další komunikační a informační systémy. Pracovníci společnosti jsou profesionálové v uvedené oblasti s více jak 20 letými zkušenostmi. Společně stáli u velkých projektů jak pro nejvýznamnější české společnosti, tak i pro menší lokální firmy.

S tím, jak se IT v posledních letech vyvíjí a kdy je kladen enormní důraz na prodej, čísla a podíl na trhu, se základní smysl IT vytrácí. Tím základním smyslem IT rozumíme zjednodušení života lidí na základě používání intuitivních, spolehlivých a bezpečných nástrojů, které dělají to, co od nich člověk žádá. Hovoříme o efektivním IT.

Snažíme se být nezávislí z pohledu výrobců a technologií, ale pečlivě sledujeme současné trendy a přístupy a na jejich základě navrhujeme zákaznická řešení. Vybíráme a integrujeme řešení, která nejlépe a efektivně splňují požadavky a očekávání zákazníka.

Naší ambicí je uplatňovat své zkušenosti v oblastech, kde cítíme svou kompetenci. Mezi základní kompetence patří návrh a implementace datových center a datových sítí od strukturované kabeláže po jejich aktivní a serverovou část, servis, dohled a řízení jednotlivých entit, zajištění patřičné úrovně bezpečnosti a jejich následné provozování či podporování provozu.